Лэмпард
( off
)
* (
15:40 05-03-2011
)
Круто они на задницах по 5 метров проезжают :-D
[цит] Prikolnaya_1
( off
)
* (
15:55 05-03-2011
)
Заря 3:0 Волынь
[цит] CJ_Turbo
( off
)
* (
16:04 05-03-2011
)
Заря молодцы,но в Мариуполе они проиграют.
[цит] @SEREGA@
( off
)
* (
16:09 05-03-2011
)
победа!!! .dance.
[цит] Prikolnaya_1
( off
)
* (
18:03 05-03-2011
)
Кошмар((( это я об поле, без истерики смотреть было невозможно
[цит]
[ред.
Prikolnaya_1
05-03-2011 в 18:10] @SEREGA@
( off
)
* (
21:25 05-03-2011
)
поле конечно было жесть...
______
Футбольне поле в Луганську виявилося не готовим до першого в 2011 році матчу чемпіонату України між "Зорею" і "Волинню".
Про це за кілька хвилин до початку зустрічі заявив генеральний директор ФК "Зоря" Сергій Рафаїлов в ефірі каналу "Футбол".
[цит] @SEREGA@
( off
)
* (
21:25 05-03-2011
)
"Діватися нікуди. Ще позавчора в Луганську була температура -21. І коли на початку зими в інших регіонах йшов сніг, тут був дуже сильний дощ, після якого вдарив мороз. Поле промерзло на 50 см. Але титанічними зусиллями працівників стадіону, клубу, міської влади все-таки вдалося зробити те, що ми бачимо. Хоча, звичайно, це - антифутбол, а не футбол", - сказав він.
[цит] @SEREGA@
( off
)
* (
21:27 05-03-2011
)
Цитата: CJ_Turbo
Заря молодцы,но в Мариуполе они проиграют.
не проиграют ;)
[цит] Валенсийский
( off
)
* (
21:51 05-03-2011
)
а вообще футбол понравился)
[цит] Лэмпард
( off
)
* (
22:41 05-03-2011
)